preloader

Baldų giluminis cheminis valymas

Baldų giluminis cheminis valymas

Minkštų baldų giluminis cheminis valymas

Net jei iš pirmo žvilgsnio jums atrodo, kad minkšti baldai jūsų namuose yra švarūs, turime jus nuliūdinti, ant jų yra bent minimalus dulkių sluoksnis, kuris ilgainiui pavirs nešvarumais, kuriuos išvalyti bus užduotis ne iš lengviausių. Taip pat nereikia pamiršti, kad dulkių sluoksnyje yra mikrobų ir erkių – šie organizmai yra itin pavojingi žmogaus sveikatai. Tam, kad išvengti tolimesnių nemalonumų, siūlome jums minkštų baldų cheminį valymą, kuris padės jums ilgiau išlaikyti pradinę prekinę išvaizdą. Apie mus skyriuje galite sužinoti kaip žingsnis po žingsnio mes jį atliekame.

Odinių baldų giluminis cheminis valymas

Be abejo turime ir priemonių pritaikytų gaminiams iš odos, su jų pagalba suteiksime ypatingą spindesį jūsų odinei sofai ar foteliui. Priemonių sudėtyje yra ir impregnantas, kuris prailgins valymo efektą ir apsaugos odinius baldus nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Kodėl pasirinkti mus?

Švarūs baldai – kiekvienų jaukių ir tvarkingų namų bei ofisų akcentas. Norint juose palaikyti švarą ir gaivą, būtina į metus bent kartą atlikti cheminį baldų, kiliminės dangos ar kilimų valymą, jog pasišalintų visi susikaupę kvapai bei atsitiktinės dėmės.

Mes esame įmonė, kuri vertina kokybę bei nuoširdų ir profesionalų bendravimą, tad tikimės, jog patikėsite mums savo namus ir biurus. Dirbame tiek su įmonėmis, tiek su privačiais asmenimis.

Mūsų tikslas – kiek įmanoma geriau ir kokybiškiau pasirūpinti Jūsų aplinka. Mūsų turima įranga pašalina net iki 99% dėmių bei kvapų iš Jūsų mėgstamo baldo ar dangos. Siūlome Jums greitį ir kokybę už fiksuotą ir, ko gero, geriausią kainą. Jums prireikus – valymus atliekame ir savaitgaliais be papildomo mokesčio!

Taip pat yra galimybė pasirašyti benradarbiavimo sutartį tam tikram laikotarpiui su tik Jums pasiūlytomis kainomis.

Giluminis valymas komanda