preloader

Čiūžinių giluminis cheminis
valymas

Čiūžinių giluminis cheminis
valymas

Ar kada nors pagalvojote, kiek laiko žmogus praleidžia lovoje? Statistika sako, kad beveik 30% savo gyvenimo žmogus miega. Dažniausiai žmonės reguliariai keičia patalynę, tačiau retai susimąsto apie čiužinio būklę. Galima ilgai kalbeti apie tai, kaip gali pakenkti sveikatai nešvarus čiužinis, bet mes tiesiog norime jums padėti to išvengti.  Mūsų komandos profesionalai su antialerginių ir bekvapių priemonių pagalba išnaikins visas patalynės erkutes net ir giliausiose čiužinio vietose.

Kodėl pasirinkti mus?

Švarūs baldai – kiekvienų jaukių ir tvarkingų namų bei ofisų akcentas. Norint juose palaikyti švarą ir gaivą, būtina į metus bent kartą atlikti cheminį baldų, kiliminės dangos ar kilimų valymą, jog pasišalintų visi susikaupę kvapai bei atsitiktinės dėmės.

Mes esame įmonė, kuri vertina kokybę bei nuoširdų ir profesionalų bendravimą, tad tikimės, jog patikėsite mums savo namus ir biurus. Dirbame tiek su įmonėmis, tiek su privačiais asmenimis.

Mūsų tikslas – kiek įmanoma geriau ir kokybiškiau pasirūpinti Jūsų aplinka. Mūsų turima įranga pašalina net iki 99% dėmių bei kvapų iš Jūsų mėgstamo baldo ar dangos. Siūlome Jums greitį ir kokybę už fiksuotą ir, ko gero, geriausią kainą. Jums prireikus – valymus atliekame ir savaitgaliais be papildomo mokesčio!

Taip pat yra galimybė pasirašyti benradarbiavimo sutartį tam tikram laikotarpiui su tik Jums pasiūlytomis kainomis.

Giluminis valymas komanda