preloader

Kiliminės dangos giluminis cheminis valymas

Kiliminės dangos giluminis cheminis valymas

Be abejo kiliminė danga yra patogi, jauki ir funkcionali interjero detalė, tačiau nereikia pamiršti, kad ji, kaip ir minkšti baldai ir kilimai, gali tapti gyvūnų plaukų, nešvarumų, dulkių erkučių magnetu. Cheminis valymas suteiks dangai pirminę išvaizdą, išnaikins bakterijas ir atgaivins atmosferą jūsų namuose ar biure, o mūsų profesionalios priemonės užtikrins atlikto darbo kokybę.

Kodėl pasirinkti mus?

Švarūs baldai – kiekvienų jaukių ir tvarkingų namų bei ofisų akcentas. Norint juose palaikyti švarą ir gaivą, būtina į metus bent kartą atlikti cheminį baldų, kiliminės dangos ar kilimų valymą, jog pasišalintų visi susikaupę kvapai bei atsitiktinės dėmės.

Mes esame įmonė, kuri vertina kokybę bei nuoširdų ir profesionalų bendravimą, tad tikimės, jog patikėsite mums savo namus ir biurus. Dirbame tiek su įmonėmis, tiek su privačiais asmenimis.

Mūsų tikslas – kiek įmanoma geriau ir kokybiškiau pasirūpinti Jūsų aplinka. Mūsų turima įranga pašalina net iki 99% dėmių bei kvapų iš Jūsų mėgstamo baldo ar dangos. Siūlome Jums greitį ir kokybę už fiksuotą ir, ko gero, geriausią kainą. Jums prireikus – valymus atliekame ir savaitgaliais be papildomo mokesčio!

Taip pat yra galimybė pasirašyti benradarbiavimo sutartį tam tikram laikotarpiui su tik Jums pasiūlytomis kainomis.

Giluminis valymas komanda