preloader

Kilimų giluminis cheminis
valymas

Kilimų giluminis cheminis
valymas

Jūsų kilimas prarado išvaizdą, jo spalva nubluko, atsirado nemalonūs kvapai , o gal išpylėte ant jo vyną ar kavą ir savarankiškai išvalyti dėmių nepavyko? Galime užtikrinti, kad turime išeitį iš šios situacijos. Mūsų komanda yra pasiruošusi giluminio cheminio valymo būdu išnaikinti visus nešvarumus esančius ne tik viršutiniame kilimo sluoksnyje.

Kaip prikėlėme senus nešvarius kilimus antram gyvenimui galite peržiūrėti mūsų darbų galerijoje.

Kodėl pasirinkti mus?

Švarūs baldai – kiekvienų jaukių ir tvarkingų namų bei ofisų akcentas. Norint juose palaikyti švarą ir gaivą, būtina į metus bent kartą atlikti cheminį baldų, kiliminės dangos ar kilimų valymą, jog pasišalintų visi susikaupę kvapai bei atsitiktinės dėmės.

Mes esame įmonė, kuri vertina kokybę bei nuoširdų ir profesionalų bendravimą, tad tikimės, jog patikėsite mums savo namus ir biurus. Dirbame tiek su įmonėmis, tiek su privačiais asmenimis.

Mūsų tikslas – kiek įmanoma geriau ir kokybiškiau pasirūpinti Jūsų aplinka. Mūsų turima įranga pašalina net iki 99% dėmių bei kvapų iš Jūsų mėgstamo baldo ar dangos. Siūlome Jums greitį ir kokybę už fiksuotą ir, ko gero, geriausią kainą. Jums prireikus – valymus atliekame ir savaitgaliais be papildomo mokesčio!

Taip pat yra galimybė pasirašyti benradarbiavimo sutartį tam tikram laikotarpiui su tik Jums pasiūlytomis kainomis.

Giluminis valymas komanda